Zaman yolculuğu yaptığını kanıtlayan 5 kişiyi sizler için derledik . Siz zaman yolculuğuna inanıyor musunuz?

1-John Titor

Bu adam zaman yolcuları arasında en gerçekçi hikayeye sahip olan kişidir. 2000 yılında internet forumlarında dolaşarak 2038 yılından geldiğini ve 2015 yılında başlayan 3. dünya savaşından doğan sisteme karşı gelen bir asker olduğunu iddia etmektedir.Günümüze ise onun döneminde olmayan bir bilgisayarı almak amacı ile gelmiştir. Bir süre sonra ortalıktan kaybolmuştur.

2-Rudolph Fenz

29 yaşında sıradan bir vatandaştır. Ancak geçirdiği araba kazasından sonra hayatı değişmiştir. Fenz’e çarpan sürücü birden önüne çıktığını ve görmediğini söylemiştir .Üzerinde bulunan 19. y.y. kıyafetleri ve o döneme ait eşyalar taşıyan bu adamın anlattıkları ve birden ortadan kaybolması ile insanlar aklında soru işaretleri yaratmıştır. Sizce bu adam geçmişten gelmiş olabilir mi?

3-Andrew Carlssin

800 $ ile girdiği Amerikan borsalarından birkaç hafta içerisinde 350 milyon $ kazanınca fbi Andrew’in içeriden bilgi aldığını düşünerek onu sorguya almışlardır. Bunun üzerine Andrew 2256 yılından gelen bir zaman gezgini olduğunu ve borsa işlemlerini önceden bildiğini iddia etmiştir. Suçlu olduğunu kanıtlayacak bir delil olmayınca serbest bırakılmıştır. Asıl kafaları kurcalayan olay ise bu adamın daha öncesinde yaşadığına dair hiçbir kayıt olmamasıdır. Şuan nerede olduğu bilinmiyor. Sizce bir dolandırıcı mı yoksa gerçekten geçmişten gelmiş olabilir mi?

4-Andrew Basiago

Zamanda yolculuk teleportasyon pegasus projesini belki duymuşsunuzdur. Bu deneylerde yer alan çocuklardan biri olan Andrew 2004 yılında anlattıklarına göre deneyler esnasında kendini bir anda 1890 yılında bulmuştur.Eski Amerika başkanlarından olan Abraham Lincoln’ün yakınında ortaya çıkmıştır. Sizce bunlar doğru olabilir mi?

5-Noah

2013 yılında bir Youtube kanalına yüklenen bir video ile bütün dünya çalkalanmıştı. 2030’dan gelen bir zaman yolcusu ile röportaj yapılan bu videoda bir çok kehanet belirtilmiştir. Her soruya verdiği mantıklı cevaplar ile akılları karıştıran Noah’ın dedikleri sırası ile gerçekleşmeye başladı. Sizce bunlar tesadüf mü? Gerçekten zamanda yolculuk yapılabilir mi?

Bu yazı https://www.neyaziyo.com ait