Kendimizi en güvenli yerde hissedip uyuduğumuz yatağımızda bazen yalnız olmadığımızı hissederiz. Şimdiki yazımızda  insanların yatakların altından çıkan en ilginç şeyleri inceleyeceğiz.


1-Timsah

Humani bölgesinde yatağının altında ne olduğunu bilmeden günlerce uyuyan R.B. bir gün odasında tıkırtılar duymaya başladı. Ancak önemsemedi. Bir süre sonra sabah uyandığımda ayağını yere koyduğu anda bir şeyin olduğunu fark etti. Yere bakan R.B. ayağının 10 cm kenarında bir timsah olduğunu gördü. Günlerdir duyduğu tıkırtılar yatağının altında olan bu timsahtan geliyormuş. Yem olmaktan ucuz kurtulmuş olan bu adam hemen yetkililere haber verdi.

2-Bal Peteği

Yattığı yerden sürekli arı sesleri duyan J.  yatağının altını kaldırdığında büyük bir şok yaşadı. YouTube fenomeni olan bu adam yaşadığı olayı izleyicileriyle paylaştı ve attığı video 100 binlerce kez izlendi. Anlamadığımız şey şu nasıl arılar onu ısırmadılar?

3-Dev Yılan

Amerika’nın bir eyaletinde tek başına yaşayan bir kadının yatak odasından 1.5 metrelik bir boğa yılanı çıktı. İncelendiğinde ise kadının yattığı yer iki  ay önce bir ikinci el dükkanından aldığı ortaya çıktı. Yani kadın iki aydır bu dev yılanla beraber yaşıyormuş.

4-Aldatılan Erkek

Eşini çok özleyen koca eşinin yanına geldiğinde hemen onu fotoğraf çekti. Sonra hiç tahmin edemeyeceği bir şey oldu. İddiaya göre 20 gün boyunca şehir dışında olan koca fotoğrafa baktığında acı gerçekle tesadüfen karşılaştı.  Fotoğrafı incelediğinde yatağın köşesinden çıkan bir göz ona doğru bakıyordu. Bu ne bir göz yanılması ne de bir hayaletti. Fotoğraftaki esrarengiz kişi eşinin onu aldattığı adamdı. 

5-20 Milyon

$Amerika’da bir dairede gerçekleştirilen aramada yatağın altından 20 milyon $ nakit para çıktı. Tahta bir yatağın altında bulunan paranın fotoğrafı Twitter’dan paylaşıldı. Elde edilen bilgiye göre bir saadet zinciri kuran Brezilyalı bir kişinin tutuklandığı ve bunun üzerine evde yapılan arama sonucu paraya ulaşıldığı ortaya çıktı.

6- 2000 Yıllık Altın Taç

ingiltere’de yaşlı bir adam yatağının altındaki karton kutuda en az 2000 yıllık olduğu düşünülen bir altın taç buldu. Milat’tan önce 300 yıllarına yakın zamanda kullanılan Mersin Ağacı süslemeli olan bu taç yaşlı adama büyük annesinden kalmış. Ve adam bunu yatağın altını düzenlerken fark etmiş. Bu kadar değerli olabileceğini düşünmemişti. Gerçekleri öğrendiğinde çok şaşırdı.
Bu yazımızdan sonra size odanızı ve evinizi tekrar kontrol etmelisiniz. Sizce sizde de var mıdır?

BU YAZI https://www.neyaziyo.com AİT