Yaşımız ilerledikçe düşüncelerimiz, ve hayatımızdaki kişilerde değişiyor. Hayatımıza yeni kişiler giriyor ve onlarla belki de daha önceden tahmin edemeyeceğimiz bir yakınlık kurarak arkadaşlık yapıyor veya bir ilişkiye başlıyoruz. Başladığınız ilişkide zaman geçtikçe birbirinizi daha iyi tanıyacaksınız. Hatta bir süre sonra aranızda konuşacak konu, yapacak etkinlik ve benzeri hiçbir şey kalmayacak ve canınız sıkılmaya başlayacak. Siz de bu durumlara geldiyseniz ve buluştuğunuzda nereye gideceğinizi ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız sizler için. Sevdiğiniz kişiyle buluştuğunuzda canınızın sıkılmasını ve yapacak bir şey bulamamayı istemezsiniz diye düşünüyoruz. Bugünkü yazımızda sizler için sevgilinizle yapılabilecek aktiviteleri gidilebilecek yerleri derledik.

İlk olarak sevdiğiniz kişinin nelerden hoşlandığını bilmeniz gerekiyor ki gideceğiniz yerlerde siz eğlenirken o mutsuz olmasın ya da zorla geliyor gibi olmasın. Yapmaktan hoşlandığı hobilerini, sevdiği yemek türünü vb bir çok şeyi bilmeniz gerekiyor.

Sevgiliniz ile gidebileceğiniz yerler nelerdir?

1- Park

Yakınınızda bulunan parklara gidebilirsiniz. Bu sayede beraber vakit geçirmiş, gülmüş, eğlenmiş olacaksınız. Parkta ne yapacağız çok saçma sıkılırız gibi düşüncelere kapılmayın. Çünkü açık hava, ortamın güzelliği sizin enerji dolu olmanızı ve sürekli olarak pozitif olmanızı sağlayacaktır. Denemekten zarar gelmez değil mi?

2- Konserler

Çevrenizde veya yakınınızda olan konserlere biletlerinizi alarak beraber gidebilirsiniz. Bu sayede birbirinizle daha çok yakınlaşacak ve sürekli olarak bu şekilde zaman geçirmek isteyeceksiniz. Hem bu sayede canlı müzik eşliğinde beraber vakit geçirmiş olacaksınız.

3- Gitmediğiniz Kafeler

Daha önceki buluşmalarımız da gitmediğiniz kafelere gidebilirsiniz. Gittiğiniz yerleri ikinizde bilmediğiniz için ikiniz için de yeni bir ortam olmuş olacak. Beğenmediğiniz yiyecek ve içeceklerle dalga geçebilir veya ortamı çok beğenerek orayı yeni mekanınız haline getirebilirsiniz.

Önerilen: İmaj Ve Tarz Sahibi Nasıl olunur

4- Lunaparklar

Eğer cesaretiniz var ve korkmuyorsanız lünaparklara ve onun gibi eğlence alanlarına gidebilirsiniz. Her ne kadar korkmam diyorsanız da bindiğiniz lünapark aletlerinde birazda olsa korkmanız daha güzel vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Şakalaşmayı seven bir ilişkiniz varsa birbirinizle dalga geçerek gülebilirsiniz.

5- Piknik

Açık alan bulup yiyecekler hazırlayarak piknik, mangal yapabilirsiniz. Bu sayede ikiniz uğraşmış olacak ve güzel vakitler geçireceksiniz. 

6- Yeni Lezzetler

Daha önce hiç denemediğiniz yiyecek ve içecekleri alabilirsiniz. Belki hoşunuza gidecekler belki de tadını hiç beğenmeyeceksiniz. Ama önemli olan beraber olarak eğlenecek olmanız.