Kimsenin satın almak istemediği 5 evi sizler için derledik.Fiyatları ne olursa olsun kimsenin almadığı işte o evler…

1-HİSTORİC MONTCLAİR HOUSE NEW JERSEY

370m2 genişliğinde olan bu ev sadece 10$ a satılıyor. Ancak kimse burayı satın almak istemiyor. Neden mi? Çünkü bu eve bahçesi dahil değil. Bahçesi hükümete ait olduğu için alan kişinin evi taşıması gerekiyor. Peki siz bu evi yinede 10$’a satın alıp başka yere taşır mıydınız?

2-PARTY PENHOUSE NEW YORK

New York’u parti şehri olarak biliyoruz. Bu evde tam olarak parti evi olarak hazırlanmış. Güzel bir terası geniş pencereleri ile New York’un en gözde bölgesinde bulunan 50.000TL’lik bu oldukça geniş evi kimse satın almak istemiyor. Geçmiş yıllarda ünlü isimlerin gerçekleştirdikleri partiler için kullanılıyordu. Ancak son yıllarda bu partiler değişmeye başladı . Ünlü tasarımcının yaptığı partilerde insan eti yedikleri söylentisi çıkınca ve AİDS’ten ölmesi sonucunda eve olan ilgi birden etkisini yitirdi . Siz bu evi alır mıydınız?

3-SARDEGNA EVLERİ İTALYA

İtalya’nın en gözde 2. adası olan Sardegna da 1£ ev sahibi olabilirsiniz. Sardegna halkı bu evlerde yaşamak istemiyor ancak bunun tek sebebi eski olmaları. Hükümet bu evlerin tekrar canlanması için böyle bir teklif sunmuş. Bu evlere sahip olmanın tek şartı evi aldığınızda içine 50.000-100.000 TL arası restorasyon yaptırmanız gerekiyor.

4-HEX HOUSE PENNYSLYVANİA

Bu ev en ucuz ev olarak biliniyor.Çünkü bu evi almanız için bir ücret ödemenize gerek yok. Yıllar önce ülke çapında cadı avları düzenlenmekteydi . Bu evde de cadı olduğu iddia edilen 20 kişi yakılarak öldürülüyor. Bu olaydan sonra ev yenilenerek satışa sunuluyor ama kimse almıyor. Siz hikayelerden etkilenmeyip bu evi alır mıydınız?

5-SCHWEPPE MALİKANESİ

Bu ev Amerikalı bir mimar tarafından yeni evlenmiş bir çift için inşa edildi. Oldukça büyük olan bu evin gerçek değeri 10.000.000$. Ancak 20.000$’a satılmasına rağmen kimse almıyor. Neden mi? Çünkü bu evde yaşayan Charles Schweppe bir sabah elinde bir not ile ölü bulundu. Elindeki notta’Bütün gece uyanıktım ve bu çok kötü bir tecrübeydi.’ yazıyordu. Bu olaydan sonra ev lanetli olarak anılmaya başladı. Evin bahçesine bile kimse girmiyor. Siz bu evde yaşar mıydınız?