Gezip görmeye meraklıysanız sizler de dünyadaki doğa ve tabiat harikası birçok yeri gezebilir, buralarda çeşitli fotoğraflar çekebilir, aynı zamanda çeşitli yürüyüş ve parkurlarla vakit geçirebilirsiniz.Hayatınızı ve zamanınızı kaliteli geçirmek istiyorsanız size önereceğimiz yerleri ziyaret edebilirsiniz.

1.Güney Afrika

Farklı farklı hayvanları görüp doğaya tanık olmak için Güney Afrika’yı ziyaret edin.Afrika fili, aslan, leopar gibi birçok hayvanı görebilirsiniz.

2.Norveç

Göz alıcı yeşilliğiyle ve huzur dolu tabiatıyla görülmesi gereken yerlerden bir tanesi olan Norveç’teki Lotofen Adalarındaki balıkçı köylerini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

3.Galapagos Adaları

Hayvanlar alemine meraklıysanız bu harika adaları görebilir aynı zamanda fotoğraflarını çekebilirsiniz.

4.Amerika

Gezilmesi görülmesi gereken yerlerden bir tanesi olan Amerika’daki Louisiana’ya doğru eğlenceli ve huzur dolu bir yolculuk yapabilirsiniz.

5.Brezilya

Karnaval ve etkinlikleriyle izleyicilere harika bir eğlence sunan Brezilya’da Rio Karnavalı’nı mutlaka ziyaret etmeli enerjik ve hareket dolu ortamların içine girmelisiniz. Değişik kılıklarda ve kıyafetlerde yapılan gösterilerle gününüzü geçirebilirsiniz.

6.Finlandiya

Finlandiya’da gidilmesi gereken yerlerden biri de Levi’de serinlemektir.

7.Vietnam

Vietnam geçmişten günümüze artan turizm etkisiyle Tan Coch Ninh Binh kayıkla gezintiye çıkarak berrak su sesiyle huzur bulabilirsiniz.

8.Namibya

Özel aracınıza binip Namibya’yı ziyaret edebilirsiniz.

9.Afganistan

Yerel ve bilindik bölgeleri ziyaret etmeli Bamiyan’ı gezip görmelisiniz.

10.Türkmenistan

Gezip görülmesi gereken yerlerden bir tanesi olan Türkmenistan’daki yer altından çıkan lavları ziyaret etmeli değişik bir tecrübe edinmelisiniz.

11.Fransa

Fransız Polonezyası’na gitmeli bilinmeyen ve değişik sahilleri ziyaret etmelisiniz.

12.Madagaskar

Şaşıracağınız ve hayran kalacağınız yerlerden bir tanesi olan Madagakar’da Tsingy Rouge’da manzaranın sizi etkilemesine izin vermelisiniz.

13.Portekiz

Değişik yerler görmek istiyorsanız Madeira Adası’na gitmeli bilinmeyen ve gizli taraflara yolculuk yapmalısınız.

14.Kamboçya

Angkor Vat Antik kentinde eski tapınakları ziyaret ederek ilham alma fırsatı bulabilirsiniz.

15.İskoçya

Doğayı ve tabiatı seviyorsanız kamp malzemelerinizi alıp Lairig Dağı çevresine gidebilir, çeşitli fotoğraflar çekebilirsiniz.

16.Küba

Havana yani Küba’nın başkentine giderek geçmişten günümüze olan değişime şahit olabilirsiniz.

17.Japonya

Çeşitli festival ve etkinliklere katılabilirsiniz. Yokote’de yapılan Kamakura Festivali’ne katılarak kendinize veya çevrenize ait bir iglo yapabilirsiniz.

18.Ekvator

Bayılacağınız bulut ormanlarını ziyaret edebilirsiniz. Bisiklet sürerek huzurlu ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

19.Endonezya

Mavi ve tabiatın birleştiği güzelliklerden biri olan Sumba’da vakit geçirebilir, güzelliklere şahit olabilirsiniz.

20.Gürcistan

Doğayı seviyorsanız kamp eşyalarınızı alıp Kazbek’te bulunan Causcasus Dağları’nda kamp yapabilir, tatilinizi huzur dolu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Dünyada gezilmesi gereken yerleri sizler için sıraladık. Kendinize ve yaşam tarzınıza uygun ülkelere bakarak buralarda zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Çeşitli restaurantlarda yemek molası vererek eğlence mekanlarını ziyaret edebilirsiniz.