Popüler Apple markası İphone modellerini tanıtmasa da ön plana çıkan telefon modeli gündem oluşturmaya ve etki yaratmaya devam etmektedir. Geçmişten günümüze gelişen teknolojide ABD temel alınan Apple yeni çıkan İphone 11 modelini tanıtıp gündeme sunacaktır. Şöyle ki pahalı ve lüks aksesuar ve eşya üreticisi olan Caviar iPhone 11 modelleri için daha tanıtılmadan siparişler ve istekler almaya başladı.

Göktaşı ve ay parçaları gibi değerli taşlardan oluşması

İphone 11 Universe Diamond 50 bin 670 dolar şöyle söyleyecek olursak 286 bin TL olarak düşünebileceğimiz bir fiyata sahip olmasıyla gözleri doldurmayı başarıyor. Bu kadar pahalı ve lüks olmasının sebebi göktaşı, ay parçaları ve birçok değerli taşları bünyesinde barındırıyor olmasından gelmektedir.Gösterişe ve lükse meraklı olan kullanıcıların dikkatini çekeceği ve alım oranını arttıracağını söylemek mümkündür.

ÖNERİLEN YAZI: GEZİLECEK EN UCUZ ÜLKELER

İphone 11 Diamond Tanıtım Tarihi

ABD merkezli olan Apple yeni çıkan telefon modelleri için ön plana çıkmaya başladı. iOS 13’un HoldForRelease özellik ile iPhone 11 için lansman tarihi konuşulmaya ve göz doldurmaya devam etmektedir. İphone 11’nin Eylül’ün 10’unda yapılacak bir çalışma ve etkinlikle tanıtılacaktır.

iPhone Modellerinin İsimleri Belli Oldu

iPhone için 2019 modellerindeki isimler için iPhone 11 ya da iPhone 11 Pro veya iPhone 11 Pro Max gibi isimler arasında düşünüldüğünü ortaya koydu. Yeni çıkan modeller için bu isimler öneriliyor.

Yeni Çıkan İphone Kamerası

Jonas Daehnert’in Twitter hesabından yayınlanan fotoğraf her kullanıcı için iyi bulunmadı. Bazıları beğenirken bazıları hiç beğenmeyerek eleştirilerini ortaya koydu. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı artık kamera detayına çok fazla önem vermektedir. Arka kamera ve ön kameranın kalitesi kullanıcıların alım olanağını arttırmaktadır.

Ancak şunu söyleyecek olursak yeni çıkan İphone 11 Diamond adındaki telefonun herkes tarafından alınması mümkün görünmüyor. Fiyatlarının bu kadar pahalı ve lüks olması ancak belli bir kesimin alacağını göstermektedir. Sosyal medya kullanan birçok insan Apple modellerini araştırmakta yeni çıkan modeller için fiyat araştırması yapmaktadır.Sürekli telefon değiştirip yeni modeller kullanmak isteyen kullanıcılar içinse adeta ödül niteliğinde bir çalışma olacağı açıktır.